Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine» вирушає до міста Вінниця та запрошує вінничан провести чудові вихідні із найкращими українськими виробами та розвагами.

15 та 16 липня 2017 року в парку Горького відбудеться Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine. Країна Чудес», на якому можна буде знайти найкращі товари, що виробляються на території України. Час роботи фестивалю: з 10.00 ранку до 22.00 вечора. Вхід на фестиваль вільний.

Країна чудес прямує до Вінниці. У місті відбудеться фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

Засновниця проекту У пошуках Made in Ukraine Юлія Савостіна говорить: «Весь 2017 рік, як і попередні чотири, ми плануємо присвятити знайомству жителів всієї України з товарами українського виробництва. Часто саме в регіонах можна зустріти якісний місцевий одяг чи галантерею, а також виробників продуктів харчування. Тож, ми запрошуємо до участі вінницькі підприємства, як вже відомі, так і ті, що тільки починають свій бізнес. Наша місія – показати вінничанам, яким активним з точки зору розвитку малого та середнього бізнесу є їх край, а також познайомити з успішними підприємствами з інших регіонів України».

Країна чудес прямує до Вінниці. У місті відбудеться фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

Для тих, хто прийде на фестиваль для активного шопінгу, учасники Країни Чудес підготували літні колекції. На гостей чекатимуть 75 найкращих виробників з товарами від зубної щітки до предметів декору. Можна буде купити одяг, взуття, білизну, панчішні вироби, спортивний одяг та товари, патріотичний одяг і вишиванки, косметику і парфумерію, побутову хімію, дитячі товари, все для дому – текстиль, меблі, посуд, товари для тварин, продукти харчування та напої українського виробництва.І все це – перевірене за якістю, за адекватними цінами, з чудовим сервісом. Для дітей передбачені розваги, малювання, аніматори, ігри, майстер-класи – і все це на свіжому повітрі. Можна приходити всією родиною, кожному буде цікаво і весело.

Країна чудес прямує до Вінниці. У місті відбудеться фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

Музичний супровід фестивалю - DJ Wise.

Для фанатів мобільної фотографії та Instagram організатори побудують велику фотозону, яка на тлі зеленого парку стане чудовим фоном для ваших фотографій.  Якщо  у вас є собака, то на фестивалі «У пошуках Made in Ukraine» у Вінниці передбачені місця і для тварин, і навіть фотозона для чотирилапих. Пригощатимуть вінничан на фестивалі учасники фуд-корту, які представлять найрізноманітніші кухні світу.

Країна чудес прямує до Вінниці. У місті відбудеться фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

Засновниця проекту У пошуках Made in Ukraine та однойменного фестивалю – журналістка Юлія Савостіна.

Партнер фестивалю – Благодійний фонд Подільська Громада

Генеральний медіапартнер - RIA

Країна чудес прямує до Вінниці. У місті відбудеться фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

04 липня 2017 року

Детальніше про проект:

Проект У пошуках Made in Ukraine було започатковано українською журналісткою та блогеркою Юлією Савостіною 13 лютого 2013 року як персональний експеримент, як прожити рік, користуючись лише товарами українського походженя, що проходив на сторінках онлайн-видання Delo.ua. Після двох українських вечерь для підприємців та журналістів, Юлія та її команда організували перший фестиваль У пошуках Made in Ukraine у червні 2014 року. 2015 року фестиваль переїхав на Контрактову площу в Києві, де проходить і досі. Зараз кожний захід #madeinukraineteam приймає 50-55 тис відвідувачів. Крім майданчика для зустрічі виробників та покупців, Юлія Савостіна та #madeinukraineteam активно консультують та навчають підприємців, проводять майстер-класи, воркшопи та тренінги, а також допомагають новим бізнесам із стратегічним розвитком.Переглядів: 3499
Поширень: 0