Від 1 і до 16 серпня у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме персональна виставка хмельницької художниці Вікторії Теслюк. Художниця працює переважно олійними та акриловими фарбами у авторській техніці. Відкриття відбудеться 1 серпня о 17.00.

Вікторія Теслюк народилася 16 травня 1993 року в місті Почаїв, Тернопільської області. Сходження по щаблях професійної майстерності розпочалось на факультеті образотворчого мистецтва Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т.Г. Шевченка. Деякий час проживала у Тернополі. Наприкінці 2015 року переїхала у місто Хмельницький. Працювала викладачем у ​ Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Серед сфер захоплень є іконопис, який вона вивчала при Кам’янець-Подільській школі іконопису. 

Художниця з Хмельницького запрошує вінничан на свою персональну виставку картин

Творчість – це свобода, тому всі майбутні картини створені в пориві натхнення та емоцій. Вікторія багато експериментує в галузі композиції і кольору, в співвідношенні просторового середовища і предмета. Роботи цієї художниці відзначені яскравою індивідуальністю і тонким художнім смаком, конкретний пейзаж трансформується в узагальнений образ улюбленої батьківщини. Тут присутні і філософські роздуми про час, і барвисте експресивне сприйняття оточуючого світу. У багатьох творах автора можна вловити високий лад почуттів і думок, земне, прозаїчне стає піднесено-духовним. За зовнішньою простотою мотиву відчувається багатошаровий філософський підтекст.

Художниця з Хмельницького запрошує вінничан на свою персональну виставку картин

Художниця черпає натхнення з природи, оточення, прогулянок, від подорожей, музики, тиші, людей, емоцій та сонячної погоди. Носієм художніх задумів є, перш за все, колір, чистий і теплий в різних його варіаціях. Незважаючи на різноманітні складні поєднання, це завжди колористична гармонія, і саме колір озвучує настрій в роботах художниці. Декоративність і колірна виразність творів, їх своєрідне композиційно-просторове рішення йде від відчуття щастя, світлодайності природи, емоцій, молодості, мажорного ладу усієї нашої землі. Зрештою – ода буттю.

Художниця з Хмельницького запрошує вінничан на свою персональну виставку картинПереглядів: 3921
Поширень: 0