Черговий суботній вечір у центрі міста прикрасив концерт у рамках літнього мистецького проекту. На Майдані Незалежності лунали джазові композиції у виконанні естрадно-духового оркестру «ВінБенд». У мікрорайоні Сабарів відбувся мініпроект «Арт-мозаіка». На усіх присутніх чекали веселі ігри та конкурси. Також свої виступи подарували глядачам вихованці Міського клубу. Усі бажаючі долучились до майстер-класу з виготовлення віяла з паперу.

5 серпня у бібліотеках міста відбулись різноманітні заходи в рамках проекту «Мистецькі вихідні». Його учасники мандрували «Шляхами казкових пригод» на літературній галявині біля Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва. Брейн-ринг «Казка вчить, як на світі жить» допоміг краще зрозуміти не тільки розважальну, а й корисну роль казки. У центральній міській бібліотеці імені Бевза бібліотекарі провели цікавий захід «Селфі з улюбленою книгою». Діти виготовляли унікальну фоторамку із газет, а потім влаштовували фотосесію з улюбленою книгою.

 Минулих вихідних юні вінничани робили селфі з улюбленою книгою та побували на вечірці в японському стилі

Бібліотекарі філії №5 провели для присутніх пізнавальний вечір «Корисні речі для малечі». У філії №6 відбувся майстер-клас «Шепчуть квіти ніжно пелюстками». Бібліотекарі філії №7 організували літературний круїз «Штурмани морів книжкових». У бібліотеці №8 з нагоди року Японії в Україні провели тематичну вечірку в японському стилі.

Минулих вихідних юні вінничани робили селфі з улюбленою книгою та побували на вечірці в японському стилі 

«На гостину до казки» – так називалась зустріч у бібліотеці-філії №11. До казкової програми долучились партнери проекту: діти разом з бібліотекарями розфарбовували гіпсові фігурки від торгової марки «ПАЗЛ». Темою вечору у бібліотеці №12 була «Піратська вечірка». Бібліотекарі філії №13 організували цікаву програму «Школа детективів».

 Минулих вихідних юні вінничани робили селфі з улюбленою книгою та побували на вечірці в японському стилі

Усі діти отримали корисні і солодкі подарунки від спонсорів: торгових марок «Ласунка», «Караван» та «Я-господиня».

Минулих вихідних юні вінничани робили селфі з улюбленою книгою та побували на вечірці в японському стиліПереглядів: 2128
Поширень: 0