24 серпня, на День Незалежності України, в національний прокат виходить новий український художній фільм – гостросюжетна історична драма «Червоний». Вже цієї п’ятниці, 11 серпня, у кінотеатрі SmartCinema у Вінниці відбудеться допрем’єрний показ фільму.

Стрічка створена на замовлення та за підтримки Державного агентства України з питань кіно та виготовлений спільно компаніями «Інсайт-Медіа»-продюсерський центр та ПрАТ «Одеська кіностудія». Основою фільму став роман-бестселлер Андрія Кокотюхи. Режисер – Заза Буадзе. У головній ролі – Микола Береза.

За жанром «Червоний» - історико-пригодницька драма. Герой фільму, воїн УПА Данило Червоний, потрапляє в концтабір ГУЛАГу. Разом з іншими українцями він не готовий миритися зі звичаями тоталітарного режиму. Тому українці під його приводом кидають виклик кримінальникам та керівництву табору, піднімають збройне повстання й здобувають свободу.

Промоційний тур фільму «Червоний» відбудеться з 4 по 22 серпня. Національний прокат стрічки стартує 24 серпня і триватиме до 24 вересня.

У Вінниці допрем’єрний показ фільму відбудеться 11 серпня у кінотеатрі SmartCinema (вулиця Миколи Оводова, 51) о 19:00. Прес-конференція із акторами та знімальною групою відбудеться за годину до показу – о 18:00, а після завершення глядачі зможуть взяти участь в обговоренні фільму із творчою групою .Переглядів: 1547
Поширень: 0