З 18 до 31 березня 2010 р. Регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик» запрошує на персональну виставку батика відомої вінницької мисткині Людмили Бондар «Формула весни = жінка + квіти».

Формула весни = жінка + квітиЛюдмила Бондар працює в графіці, станковому та монументальному мистецтві, оформленні інтер\'єру, рекламі, батику та сакральній тканини для християнського храму. Її роботи монументального живопису прикрашають стіни Вінницької лікарні ім. академіка О. Т. Ющенка. Станковий живопис знаходиться в приватних колекціях України, США, Англії, Австралії, Франції. У 2006 р. майстриня була удостоєна Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня».

Нинішня персональна виставка презентує близько 30 робіт майстрині у техніці гарячого та холодного батику. Квіти є основним мотивом більшості представлених творів - лілеї та орхідеї, дивовижні «зимові» кульбаби, соняшники, маки, ромашки, цвіт яблуні, вишні, абрикоси. Створені протягом останніх років, вони яскраво віддзеркалюють коло захоплень та професійне зростання авторки. У її декоративних композиціях віртуозно поєднується основна техніка виконання з елементами пласкої та об’ємної вишивки шовком, розпис перемежовується з вишуканими аплікаціями, збагаченими вишивкою та графічним плетивом шнуру.

Виставка відбувається за сприяння управління у справах сім’ї і молоді обласної держадміністрації, Вінницького обласного благодійного фонду з підтримки молодих талантів у галузі культури і мистецтв «Музична парасолька», міжнародної громадської організації «Україна – Польща – Німеччина».

Відкриття виставки: 18 березня о 17:00. Виставка працюватиме у будні з 10:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 18:00.


Переглядів: 3297
Поширень: 0