У Вінниці відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого змагались близько трьох десятків атлетів. На змагання також завітала збірна Ірану. Редакція сайту Vinbazar.com дізнавалась, наскільки сильні українські спортсмени.

Змагання відбулись 17 вересня біля ТЦ Мегамол о 12:00. У Вінниці така подія відбувається вже втретє. Від міста у змаганнях приймали участь п`ятеро стронгменів, а головний рефері турніру був – заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» – Василь Вірастюк.

У Вінниці на фіналі кубку України зі стронгмену обрали найсильніших атлетів

До міста завітали богатирі із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Силачі виконували пять вправ у трьох вагових категоріях: до 95 кг, до 110 і 110+.

У програму Фіналу Кубка України увійшли п’ять найбільш популярних і видовищних вправ: «Супер Йок» (або «Коромисло»), «Лог-ліфт» ( «Підняття колоди»), «Дамбл» ( «Гантелі»), «Тайер Фліп» ( «кантування покришки») і «Аксель» ( «Штанга з покришками»).

За результатами змагань 7-ме місце у фіналі кубку України зі стронгмену зайняв спортсмен із Бердичива - Євген Волошин, 6-те — Олександр Соловьов (Київ), 5-те місце посів атлет, який організовував турнір у Вінниці, але в ході змагань отримав травму, що не дала викластись на всі 100% —вінничанин Сергій Грачов. 4-ту позицію очолив сумчанин – Андрій Дмитрієв.

Бронзовим призером обрали спортсмен з Києва - Євген Настенко. Віце-чемпіоном фіналу змагань обрали Олександра Скрипченко з Мелітополя. А володарем кубку України 2017 став київський богатир родом з Вінниччини - Богдан Лук’яненко. Переможцю присвоїли титул офіційного майстра спорту Украни зі стронгмену.