4 листопада 2017 року  всі, хто  завітав  до міського Палацу мистецтв, стали свідками унікального проекту, який увійшов в історію нашого міста та Книги рекордів України, як найтриваліший концерт, підготовлений силами одного закладу.

Творчі колективи міського Палацу мистецтв  підготували концертну програму тривалістю понад 8 годин, в якій взяло участь понад 350 чоловік. 11 творчих колективів  взяли активну участь в підготовці та проведені даного заходу, а саме три народних аматорських хорових колективи-«Дзвін», «Добродар», ім.Р.Скалецького; хореографічний жанр був представлений народними, сучасними, бальними танцями та степ-денсом: зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля», школа сучасного

Творчі колективи "Зорі" влаштували найтриваліший концерт в Україні

танцю «Болеро» та «3 ZET», зразковий хореографічний колектив «Степ-компанія», зразквоий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро»; зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія»; вихованці театрального гуртка, театру мод «Фешен-подіум» та краща команда КВН сезону 2016-2017р.р.

Сподіваємось, що найдовший концерт задовольнив найвибагливішого глядача, в концерті  прозвучали найкращі  світові та українські хіти, пісні сучасної епохи. Фейєричні  сучасні танцювальні композиції та запальні українські танці викликали позитивні емоції та щедрі глядацькі оплески.

Творчі колективи "Зорі" влаштували найтриваліший концерт в Україні

О 18.35хв.  представник Книги рекордів України, який весь цей час спостерігав за дійством, вийшов на сцену і оголосив про реєстрацію нового рекорду, в категорії «Масові заходи»- найтриваліший концерт, (який тривав 8 годин 35 хвилин), організований та проведений творчими колективами однієї установи та вручив  Диплом колективу міського Палацу мистецтв.

Творчі колективи "Зорі" влаштували найтриваліший концерт в Україні

Учасники  творчих  колективів МПМ віком від 5 до 92 років присвятили свій  рекорд Всеукраїнському дню працівників культури та майстрам народного мистецтва.            Переглядів: 2011
Поширень: 0