Вже у вівторок, 14 листопада, о 19.00 у вінницькому Будинку офіцерів група «НЕАНГЕЛИ» представить своє нове грандіозне шоу «SlavaVictoria».

У рамках масштабного всеукраїнського туру шоу вже вразило столичну публіку та шанувальників інших міст. Тепер на черзі Вінниця!

Основа музичної програми нового шоу – це улюблені хіти, які завдяки режисерові й хореографу Марії Коростелевій, придбали нову форму і зміст. Кожний номер – захоплююче видовище: ніколи не знаєш, що буде в наступну секунду…

Секрети деяких номерів відкриваємо вже зараз!

«НЕАНГЕЛИ» 14 листопада привезуть у Вінницю нове шоу «SlavaVictoria», над яким працювали культові персони шоубізу!

Шоу «SlavaVictoria» відкриє однойменна пісня. Це марш перемоги, парад кохання і щастя. Композицію доповнює хореографія у стилі vogue і джаз-фанк. Неони, спалахи, блискітки, світло софітів – атмосфера справжнього свята!

Поки насолодитися піснею можна тільки на концертах групи, але по закінченню туру «НЕАНГЕЛИ» обіцяють представити офіційний реліз треку.

«НЕАНГЕЛИ» 14 листопада привезуть у Вінницю нове шоу «SlavaVictoria», над яким працювали культові персони шоубізу!

«НЕАНГЕЛИ» 14 листопада привезуть у Вінницю нове шоу «SlavaVictoria», над яким працювали культові персони шоубізу!

«Красная шапочка» - у цьому номері не обійшлося без головних уборів. Червоні капелюшки – головний аксесуар образів.

А от хореографія номера – напрочуд оригінальна! Танцівниці своїми різкуватими рухами нагадують ляльок-маріонеток – у «казці» без цього ніяк.

Номера «Точки», «Сирень» і сольний номер Слави Камінської «Хорошо» поєднує атмосфера таємничості і загадковості. Кожна дівчина у цьомуномері – таємний агент, секретна зброя якого жіноча сила і сексуальність. Чорні лакові плащі-кімоно балету надають номеру ще більшої містичності.

«Знаешь»- гарну картинку у цій ліричній композиції створює постановка у безформних напівпрозорих костюмах-сітках: яскраво-червоні тканини на руках балету, немов фарба, що розтікається, нагадує малюнки Роршаха. Хореографія передає прообраз думок і переживань Слави й Вікторії, їх коливання при прийнятті рішення про розставання з коханим.

«Отпусти» - номер присвячено двом дівчатам, чиї душі перебувають у прикордонному стані між прихильністю, любов'ю ісвободою, яка може бути як позитивною, так і негативною. Дівчата блукають, намагаючись звільнитися від прихильності й людської залежності.

«Сережа» - позитивний настрой пісні доповнює й весела хореографія у стилі «черлідінг». Балет з помпонами зазиває всіх згадати знайомих Серьож і співати разом. Це єдиний номер, де рухи балету хаотичні й несинхронні, але від цього зала у захваті ще більше.

Не упустіть можливості побачити феноменальне шоу «SlavaVictoria» 14 листопада у Вінниці!

Поспішайте придбати квиткина вінницький концерт групи «НЕАНГЕЛИ»на сайті bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Пригощає ресторан «Marmaris».

Організатор концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

«НЕАНГЕЛИ» 14 листопада привезуть у Вінницю нове шоу «SlavaVictoria», над яким працювали культові персони шоубізу!Переглядів: 2284
Поширень: 0