Вперше у Вінниці 17 грудня о 19.00 на сцені театру імені Садовського - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери MOZART LeConcert!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений концерт у стилі рок, і пристрасті під грім ударних.

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.

- Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих українських солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще! – розповідають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – «Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT» – це те, що повинен побачити й почути кожний!Моцарт або Сальєрі – 17 грудня настане час обирати, на чиїй ви стороні…

У концерті задіяні понад 100 артистів.Меломани та шанувальники якісних шоу будуть вражені яскравими костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою.

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.

Рівно через місяць Вінниця побачить грандіозну постановку всесвітньовідомої рок-опери MOZART LeConcert

Світова прем’єра рок-опери MOZART LE CONCERT відбулась у вересні 2009 року у Парижі.

Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!

Рок-оперу MOZART відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

Рівно через місяць Вінниця побачить грандіозну постановку всесвітньовідомої рок-опери MOZART LeConcert

Зануртеся у чарівництво прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 17 грудня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського на концерті «Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT».

У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.

Не пропустіть унікальну можливість!

Квитки на концерт «Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT» купуйте у один клік на сайті http://bilet.vn.ua, запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».

Замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Пригощає ресторан «Marmaris».

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». 

Рівно через місяць Вінниця побачить грандіозну постановку всесвітньовідомої рок-опери MOZART LeConcertПереглядів: 2338
Поширень: 0