Сергій Жадан та гурт «Собаки в космосі» вирушили у ювілейний всеукраїнський тур, присвячений 10-тій річниці творчої діяльності. До Вінниці з концертом письменник і «Пси» прибудуть 14 грудня й дадуть концерт у міському палаці мистецтв «Зоря» (вул. вулиця Замостянська, 2). «Приходьте – будемо гріти вас теплом своїх сердець», – так закликають Жадан і музиканти на концерти в рамках Всеукраїнського туру «10 років рок-н-ролу».

Квитки, ціною від 80 до 150 грн., вже можна придбати тут.

«Жадан І Собаки», черговий хітяра: великий ювілейний концерт у Вінниці

Десять років тому, восени 2007 року в Харкові відбувся перший виступ нового ска-панк проекту, що об'єднав поета Сергія Жадана та гурт «Собаки в космосі». На час першого концерту проект мав у своєму репертуарі лише три композиції й стільки ж прихильників у глядацькому залі. З тих пір «Жадан і Собаки» встигли записати 4 студійні альбоми, дати сотні концертів в Україні, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Білорусі та Америці й стати одним із найдрайвовіших вітчизняних рок-колективів. За цей час через проект пройшло більше двох десятків музикантів. Сьогоднішній склад є незмінним уже кілька років, що свідчить про те, що група встигла визначитись із власними музичними та комунікативними пріоритетами.

«Жадан І Собаки», черговий хітяра: великий ювілейний концерт у Вінниці «Жадан І Собаки», черговий хітяра: великий ювілейний концерт у Вінниці

«Жадан І Собаки», черговий хітяра: великий ювілейний концерт у Вінниці

Цього року Жадан І Собаки також готують прихильникам у подарунок альбом кращих пісень за десять років, до якого відберуть композиції з усіх попередніх альбомів, причому – деякі композиції спеціально перепишуть у новому звучанні. За ці 10 років хлопці пройшли шлях від читання віршів під супровід музики до повноцінних студійних рок-альбомів з властивими для «Собак» нотками ска та незмінною пролетарською лірикою Сергія Жадана. Більшість їх пісень наче гімни жителів промислових районів і міст, де живеться «весело, хоча і тяжко», де немає віри ані у владу, ані в нову поліцію, хоча ще лишається місце для такої ж промислової і невибагливої романтики.

«Жадан І Собаки», черговий хітяра: великий ювілейний концерт у Вінниці

Тож, 14 грудня о 19.00 у «Зорі» на концерті можна буде почути як давні, всім відомі композиції, так і кілька справжніх сюрпризів. Музиканти готують особливий виступ, будуючи концертну програму таким чином, аби прихильники мали можливість прослідкувати яскравий десятилітній шлях харківських панків. 

У матеріалі використані фото Максима Кушки з концерту "Жадан І Собаки" у "Зорі" 2012 року.Переглядів: 2079
Поширень: 0