28 листопада, у виставковому залі спілки художників Вінниці до 60- річного ювілею відомого вінницького художника Олександра Рожкова відкрито виставку його творів. На виставці експонуються портрети, пейзажі, натюрморти, графіка художника, які яскраво демонструють різнобічний талант та виразну творчу манеру митця.

Привітати майстра із ювілейною датою прийшли до виставкової зали представники обласної та міської влади, колеги – художники, друзі, творча інтелігенція міста і області.

Вінничан запрошують на виставку художника Олександра Рожкова

З нагоди свого 60-річчя Олександр Рожков отримав грамоти від обласного і міського управлінь культури, а також вітальні адреси та грошові премії від Правління Національної спілки художників України й Правління спілки художників Вінниці.

Вінничан запрошують на виставку художника Олександра Рожкова

 Довідка:

Народився Олександр Анатолійович Рожков 28 листопада 1957 року в місті Ташкенті, Узбекистан.

У 1980 році закінчив Республіканське художнє училище ім. П. П. Бєнькова (майстерні Кузнєцова В.І. та Мордвінцевої Г.І.) у м. Ташкенті, Узбекистан.

У 1986 році закінчив Київський державний художній інститут (нині Національна Академія образотворчих мистецтв та архітектури) за фахом монументальний живопис (майстерня проф. Чеканюка В. А.,)

Вінничан запрошують на виставку художника Олександра Рожкова

З 1986 року бере активну участь у міжнародних та республіканських виставках та пленерах.

Член Національної спілки художників України з 1992 року.

Монументальні твори митця прикрашають стіни храмів, державних та навчальних заходів, а також приватних осель міста Вінниці.

Вінничан запрошують на виставку художника Олександра Рожкова

Живописні твори зберігаються в художніх музеях України та приватних колекціях США, Австрії, Іспанії, Франції, Німеччини, Англії, Ізраїлю, Швеції та ін.

Художник також працює в галузі станкового та монументального живопису (фреска, мозаїка, вітраж). Живе та працює у Вінниці.

Вінничан запрошують на виставку художника Олександра РожковаПереглядів: 1846
Поширень: 0