У суботу 16.12.2017р. у готелі Поділля (Пушкіна 4, 2 поверх, актова зала) о 18:30 розпочнуться Андріївські вечорниці - благодіний вечір у стилі народних гулянь із древніми забавами та справжніми українськими традиціями, частуваннями вареників та кусанням калити.

Дрес-код - український одяг. Захід триватиме близько трьох годин.

Наші дідусі та бабусі, будучи молодими, довгі осінньо-зимові вечори проводили не в клубах-барах-ресторанах. Вони збирались в хаті одруженої молодиці на вечорниці. "Вечорниці – це кілька годин повного занурення в українські традиції. Ви послухаєте народних пісень, візьмете участь у веселих обрядових конкурсах, навчитесь автентичних – повірте, дуже запальних- танців, а також продегустуєте вареники з гаданнями, та можливо знайдете свою долю! Адже Свято Андрія це також традиційні українські гадання для хлопців та дівчат", - запевняють організатори.

Наступного тижня вінничан запрошують на Андріївські вечорниці

Придбати квитки можна за посиланням – тут

Більше про саме свято на сторінці фейсбук – тут

Організаторами даного заходу виступають Вінницький Пласт  та Тур-клуб «Бідняжка». Захід проходить за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДАПереглядів: 2577
Поширень: 0