Великий Різдвяний ярмарок, що працюватиме з 15 грудня по 14 січня в самому серці Вінниці, на площі Європейській, запрошує вінницькі родини весело і цікаво провести час. 17 грудня вечір на Ярмарку розпочнеться з розваг для дітлахів від Снігуроньки. Ігри, конкурси, святкові пісні для дітей лунатимуть з 17.00 до 18.00.

О 18.00 розпочнеться концерт. Співатимуть український естрадний співак і композитор, народний артист України, заслужений артист України Микола Янченко та виконавець авторської пісні Ігор Юрковський з Бару. А вестиме цю подію сам Вінницький Дід Мороз – Олександр Шемет.

У неділю віничан запрошують на концерт на Різдвяному Ярмарку

Також для всіх вінничан та гостей міста працюватимуть 40 яток з сувенірами, подарунками, новорічними прикрасами та всілякими смаколиками, що розпочнуть торгівлю вже у п’ятницю зранку. Організатори Ярмарку обіцяють ще чимало сюрпризів та справжнє свято для всієї родини! Тож, з 15 грудня по 14 січня, з 12.00 до 20.00, завітайте на яскравий Новорічно-Різдвяний Ярмарок та зануртесь у атмосферу свята!Переглядів: 1776
Поширень: 0