Сьогодні, 26 грудня в «Арт-галереї XXI» відкрили виставку робіт фотографа Костянтина Ревуцького «Навчи добру». На фото зображені відомі українські особистості з дітьми-переселенцями, загалом це 27 світлин.

Вінничанин Костянтин Ревуцький сфотографував дітей і відомих українців за два дні. Зйомки проходили у столиці. Спершу фотовиставку показали у Києві.

У Вінниці відкрилася виставка фоторобіт «Навчи добру»

«Мета проекту – навчити дорослих та дітей добру, показати, що без насилля та конфліктів людина може бути успішною та щасливою. Герої фотографій - відомі люди, які досягли успіху у своїй професії та навчали дітей добрим, красивим та корисним справам. Хотілося показати дітям-переселенцям відомих українців, які вміють вирішувати питання без екстремізму й конфліктів, а добрим шляхом. Діти мають рівнятися на своїх кумирів», - зазначив фотограф Костянтин Ревуцький.

У Вінниці відкрилася виставка фоторобіт «Навчи добру»

У Вінниці фотовиставку презентували за сприяння Народного художника України Володимира Козюка. На неї запросили відомих вінницьких меценатів, які завжди беруть участь у соціальних проектах. Вони отримали подяки від Вінницької міської ради.

У Вінниці відкрилася виставка фоторобіт «Навчи добру»

«Я хочу передати вітання від міського голови Сергія Моргунова та подякувати за такий проект. У ці передсвяткові дні робити добро – це напевно має бути покликом душі кожної людини. Думаю, що діти, які брали участь у цій фотовиставці, отримали частинку добра від тих, з ким фотографувалися», - зазначила заступник міського голови Галина Якубович.

У Вінниці відкрилася виставка фоторобіт «Навчи добру»

У Вінниці відкрилася виставка фоторобіт «Навчи добру»Переглядів: 2009
Поширень: 0