30 грудня 2017 року та 4 січня 2018 року, біля головної вінницької ялинки міста у Центральному парку відбудуться відбіркові тури караоке-шоу «Зірка на ялинці». Цей захід у Вінниці відбуватиметься вперше, але концепція його не надто відрізняється від концепції відомого усім телевізійного шоу «Караоке на Майдані». Співай краще за інших та отримуй супер-приз!

Незабутні емоції та цінні призи від партнерів свята чекають на вінничан, які наважаться вийти на велику новорічну сцену та заспівати! З двох відбіркових турів отримаємо 6 фіналістів, які співатимуть у Гала-концерті, що відбудеться в день закриття Головної ялинки міста – фіналісти конкурсу матимуть змогу заспівати на одній сцені із Ольгою Цибульською та гуртом «Gipsy Voice» і позмагаються за головний приз – планшет!

Караоке-шоу «Зірка на ялинці»: прийди, заспівай для всієї Вінниці та отримай приз!

На всіх учасників шоу «Зірка на ялинці» чекає чимало сюрпризів, а головне – кожен караоке-співак матиме змогу зібрані власним талантом під час відбіркових турів кошти передати у у Благодійний фонд «Подільська громада» на подарунки для дітей позбавлених батьківського піклування та дітей сиріт.

Караоке-шоу «Зірка на ялинці»: прийди, заспівай для всієї Вінниці та отримай приз!

Тож, стань «зіркою» Вінницької ялинки! Учасником може стати кожен бажаючий! Вікових обмежень немає, а цінні призи вже чекають на своїх володарів! Завітайте у суботу 30 грудня або ж у четвер 4 січня до головної ялинки міста та отримайте шанс виступати у фіналі шоу, 14 січня, на урочистому закритті великої Вінницької ялинки. Заспівай і стань «зіркою» Вінниці!Переглядів: 1589
Поширень: 0