Вже скоро метри української сцени Богдан Бенюк, Наталія Сумська і Анатолій Хостікоєв привезуть до зимової Вінниці справжнє свято!

11 лютого о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського улюблені народні артисти України презентують захоплюючу комедію про курйози сімейного життя «Люкс для іноземців»!

За сюжетом, ареною яскравих любовних пригод, дивовижної плутанини і комічних ситуацій, стане маленький готель у французькому містечку на кордоні з Німеччиною. В той час, як всі жителі будуть святкувати фестиваль «Святого Вольфганга», волею долі дві сімейні пари опиняться в одному готельному номері…

Крім хвацько закрученого сюжету та безлічі смішних і курйозних сцен, вінничан чекає чимало ексклюзивних сюрпризів:

* Незрівнянна Наталія Сумська доведе, що вона не тільки геніальна акторка, а й оперна співачка – заспіває німецькою!

* Богдан Бенюк у шотландському кілті заграє на сопілці-волинці!

* Анатолій Хостікоєв постане у абсолютно неочікуваному образі!

* А насамкінець прозвучить легендарна українська «Черемшина» на саксофоні у живому виконанні знаного майстра ролей другого плану Василя Мазура.

Комедія «Люкс для іноземців» 11 лютого у Вінниці:Бенюку кілтізаграє на сопілці-волинці, а Наталія Сумська заспіває німецькою

Комедія «Люкс для іноземців» - справжній театральний хіт-довгожитель.

Виставу народний артист України Анатолій Хостікоєв у якості режисера поставив ще у 2011 році і вона одразу скорила серця глядачів. Сьогодні залишається однією з найуспішніших комедій театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв».

У комедії чимало приколів у стилі «Шоу Бенні Хілла», адже вона поставлена за мотивами п’єси англійського драматурга Дейва Фрімана, найвідомішим проектом якого став сценарій для телевізійного фільму «Шоу Бенні Хілла».

- Але багато з того, що є у цій виставі - фантазія цього прекрасного і геніального чоловіка – Хостікоєва! П’єсу англійського драматурга Фрімана він багато у чому переробив! – зазначає народний артист України Богдан Бенюк.

Ще одна «родзинка» вистави - відтворення атмосфери неповторних 70-х років ХХ століття.

Вінницькі глядачі матимуть унікальну нагоду опинитися у часі, коли ще не було мобільних телефонів, а телебачення не заполонило наші душі. За вікном лунали улюблені мелодії золотого віку музики, а європейці багато подорожували й потрапляли в незвичайні ситуації…

- 70-ті - це наша юність, музика Джеймса Ласта, італійська естрада... Це ціла епоха! – говорить Анатолій Хостікоєв. - Прочитавши втретє, я збагнув секрет цієї п'єси. Найголовніше те, що в ній є можливість для фантазії - не тільки режисерської, а й акторської. Мені здається, що після цієї п’єси люди зрозуміють, що життя прекрасне, несподіване, яскраве, треба тільки дивитися на нього позитивно - принаймні, намагатися! Тоді буде набагато цікавіше!

Комедія «Люкс для іноземців» 11 лютого у Вінниці:Бенюку кілтізаграє на сопілці-волинці, а Наталія Сумська заспіває німецькою

Як відомо, хвилина сміху додає 5 хвилин життя, отже ті, кому пощастить подивитися «Люкс для іноземців», матимуть у своєму життєвому запасі незабутні додаткові години!

Яскрава і легка, вистава є класичним зразком комедії положень.

- Йдучи на репетиції цієї вистави, я ловила себе на думці, що хочеться забутися - від побуту, проблем, газет, жахливих фільмів на телеекрані, подій у державі, які часом лякають, а часом гнітять. Хотілося відірватися - і потягти за собою в полон театру глядача! – відзначає народна артистка України Наталія Сумська. - Я по натурі оптимістка, тому мені подобається ділитися таким же позитивним настроєм з іншими!

Комедія «Люкс для іноземців» 11 лютого у Вінниці:Бенюку кілтізаграє на сопілці-волинці, а Наталія Сумська заспіває німецькою

Крім зіркової трійці, у виставі грають кращі актори українського театру: Ігор Рубашкін, Олеся Власова, Василь Мазур, Анна Сирбу, Денис Мартинов.

Завдяки майстерній роботі кожного з них, деталі поведінки персонажів відпрацьовані філігранно, у результаті - всі характери виразні, пізнавані, зі своєю родзинкою гумору.

Відправляйтесь у найвеселішу подорож разом з кращими артистами української сцени 11 лютого о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського!

Яскраві перевтілення, ситуації, що викликають щирий захват та сміх, і виняткова гра улюблених акторів зроблять цей вечір воістину незабутнім!

Квитки на виставу коштують від 190 до 390 гривень.

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр» та за телефонами безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Комедія «Люкс для іноземців» 11 лютого у Вінниці:Бенюку кілтізаграє на сопілці-волинці, а Наталія Сумська заспіває німецькою

Комедія «Люкс для іноземців» 11 лютого у Вінниці:Бенюку кілтізаграє на сопілці-волинці, а Наталія Сумська заспіває німецькоюПереглядів: 2531
Поширень: 0