У цьому році проходитиме вже тринадцятий Міжнародний зимовий Фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез». Подія триватиме з 23 по 25 лютого. Його учасники створять об`єкти land-art на Немирівському скіфському городищі. Ці роботи сфотографують і представлятимуть на виставці протягом 2018 року в містах України та за кордоном.

Фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез» проводиться щорічно з 2006 року. Особливість напрямку сучасного мистецтва land-art в тому, що художники створюють роботи тоді, коли їх не бачать глядачі. До шанувальників land-art ці роботи практично доходять вже у вигляді виставок, складених з фотографій.

До участі в цьогорічному проекті відібрано більше 40 художників з Києва, Харкова, Львова, Сум, Вінниці та Польщі. В межах проведення цьогорічного Фестивалю 14 лютого о 16:00 в Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки світлин творчих робіт учасників проекту «Miфогенез 2017».

Організатори фестивалю: департамент культури Вінницької міської ради, департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», ВОГО «Ліга розвитку мистецтв».

Партнери проекту: Асоціація галерей України, Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, «Галерея ХХІ», Вінницька обласна організація Національної Спілки Архітекторів України, Вінницький «АрхіКлуб», Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій».

Куратор Міжнародного зимового Фестивалю мистецтва довкілля «Miфогенез XIII» Никитюк Олександр, ВОГО «Лабораторія актуальної творчості».Переглядів: 1651
Поширень: 0