У суботу, 31 березня, о 19.00 у Будинку офіцерів вінницький концерт неперевершеного Вахтанга Кікабідзе пройде у рамках ювілейного туру «80 років»!

Наживо у виконанні легендарного артиста вінничани почують «Чито гврито», «Мои года - мое богатство», «Виноградная косточка», «Пожелание», «Песня о Тбилиси» та багато інших золотих хітів і найвідоміших грузинських композицій.

- Вахтанг Кікабідзе – це артист-легенда, душа Грузії, Людина з великої букви! Його вінницький концерт 31 березня для кожного глядача стане незабутньою подією, повною безцінних емоцій та найсильніших вражень! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Буде тільки живий звук, тільки легендарні пісні і незабутня атмосфера, де панує драйв та колорит Грузії!

Вахтанг Кікабідзе у суботу заспіває у Вінниці «Чито гврито», «Мои года - мое богатство» та всі золоті хіти!

З концертами Вахтанг Кікабідзе об’їздив 5 континентів. Його обожнюють мільйони шанувальників декількох поколінь, а фільми за його участю: «Міміно», «Встреча в горах», «Не горюй!», «ТАСС уполномочен заявить» – стали класикою світового кінематографа.

Вахтанг Кікабідзе — це сонячна посмішка і море чарівності! Це сива мудрість Кавказьких гір і відкрита душа джигіта! Це Суліко, Тбілісо, грузинське кіно, вино й Міміно. Його роки як і раніше — його багатство!

Вахтанг Кікабідзе вже багато років залишається улюбленцем всіх жінок. Кожна пісня Великого Буби пройнята глибокою життєвою мудрістю і повагою до жінок. 

Його сонячна посмішка, фантастичне почуття гумору і беззаперечна харизма з роками не просто не вгасають, а лише підсилюються.

Говорять, що головне для будь-якого чоловіка зуміти обрати дві речі: справу життя і супутницю життя. Мені пощастило вгадати і те, й інше! - говорить Вахтанг Кікабідзе.

Вахтанг Кікабідзе у суботу заспіває у Вінниці «Чито гврито», «Мои года - мое богатство» та всі золоті хіти!

Вахтанг Кікабідзе у суботу заспіває у Вінниці «Чито гврито», «Мои года - мое богатство» та всі золоті хіти!

На своїх концертах, які тривають понад дві години, Вахтанг Кікабідзе відверто спілкується з публікою, розповідає про своє життя і творчість та заряджає всіх своїм незмінним оптимізмом.

- Без гумору і надії жити не можна. На все треба дивитися крізь призму гумору. Я так намагаюся жити. І тоді легше дихати, - ділиться секретом Маестро. - А ще треба робити добрі вчинки. Життя повинно бути гарним, тоді й гарних людей буде більше!

Подаруйте собі та своїм коханим свято! 

31 березня о 19.00 у Будинку офіцерів великий сольний концерт легендарного Вахтанга Кікабідзе подарує вам незабутні враження і безцінні емоції! 

Квитки на концерт можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, «Магігранду», «Петроцентру» і за телефонами безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Вахтанг Кікабідзе у суботу заспіває у Вінниці «Чито гврито», «Мои года - мое богатство» та всі золоті хіти! Переглядів: 2676
Поширень: 0