У наступний четвер, 19 квітня, у творчому просторі Plai знову збираються кращі вінницькі музиканти і поети та їх найвідданіші шанувальники. На цей раз на нас чекає експеримент поєднання поезії лауреата літературного конкурсу «Малахітовий носоріг» Богдана Куценко з музичним наповненням від «Очеретяного кота».

Гармонія відвертої поезії Богдана Куценко та музики «Котів» народжена на бесарабській землі, в перервах між творчими вечорами на пленері «Колір оксамиту». А дебютував цей музично-поетичний проект ще раніше – під час фестивалю «CODA Fest». Тепер творчий експеримент дорослішає й починає існувати, як повноцінне музично-поетичне дійство. Ніхто з тих, хто чувю, ще не залишився байдужим!

Музично-поетичні Богдан Куценко і «Очеретяний кіт» запрошують на щирі тексти та натхнену музику

Богдан Куценко

Музично-поетичні Богдан Куценко і «Очеретяний кіт» запрошують на щирі тексти та натхнену музику

"Очеретяний кіт"

Отже, 19 квітня ми почуємо поезію від Богдана Куценко, музику від «Очеретяних» (Роман Криль - соло-гітара, Микола Доляк – флейта, Володимир Войчишин - бас-гітара), а також побачимо відео-візуалізації від Андрія Барчука. Все розпочнеться о 20.00 у приміщенні RED Photo Studio. Вхід – 100 грн.Переглядів: 1772
Поширень: 0