24 квітня о 18.30 на сцені Вінницької обласної філармонії відбудеться заключний концерт проекту «Jazz у моєму місті» 81-го концертного сезону. На усіх жителів та гостей Вінниці чекає нова програма відомого Івано-Франківського джазового квартету «ArtPrestige» у супроводі Академічного камерного оркестру «HarmoniaNobile» – «Весняний Jazz». Вона включає інтерпретовану колективами музику американських джазменів Пета Метіні, Джона Скофілда, Люїса Бонфа а також авторські твори учасників квартету Арсена Бучинського та Романа Микитюка.

Джаз-квартет «ArtPrestige» було створено у 2009 році, в тому ж році він увійшов до складу Івано-Франківської обласної філармонії. Його учасниками стали музиканти, відомі у різних музичних сферах Прикарпаття. Впродовж 9 років колектив бере активну концертну участь в житті свого міста та гастролює багатьма містами України. Джаз-квартет «ArtPrestige» – учасник багатьох проектів та фестивалів, серед яких: Всеукраїнський проект «Схід-Захід» (м. Донецьк, 2010), Міжнародний джаз-фестиваль «JazzBez» (2011-2017), Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів» (м. Ужгород, 2013,2017), фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м. Івано-Франківськ, 2011, 2012, 2015) та ряд інших.

Зараз склад колективу такий: художній керівник Арсен Бучинський (контрабас, бас-гітара), Роман Гродзінський (гітара), Роман Микитюк (фортепіано, клавішні) і Євген Якимович (ударні).

Академічний камерний оркестр «HarmoniaNobile» створений ще у 1985 році при Івано-Франківській обласній філармонії. Художній керівник, концертмейстер та солістка – народна артистка України Наталія Мандрика. За час творчої діяльності колектив співпрацював з видатними диригентами: Крістоф Хаґель, Петер Маркс (Німеччина), Пекка Аахонен (Фінляндія), Джузеппе Караннанте, Франческо Д’Овідіо (Італія), Владислав Чернушенко (Росія), Войтек Мрозек (Польща), Ігор Пилатюк (Україна) та інші.

У філармонії звучатиме весняний джаз

Творча колаборація цих двох провідних колективів на сцені Вінницької філармонії не залишить байдужими абсолютно нікого. Це буде справжній «Весняний джаз» для всіх поціновувачів джазової музики! Квитки можна придбати в касі філармонії або в електронній касі. Вартість квитка – 90 грн. Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70.Переглядів: 2256
Поширень: 0