Земля  кружляє  у  космічнім  вальсі.
Вітри  галактик  -  вічні  скрипалі.
Гармонія  крізь  тугу  дисонансів
проносить  ритми  танцю  по  землі.

Ліна Костенко

18 квітня в МПМ відбулося справжнє свято танцю! Вже вдруге пройшов концерт присвячений до Міжнародного Дня танцю, який відзначається хореографами всього світу 29 квітня з 1982 року.

Глядач концертної програми «Танцювальна мозаїка» мав унікальну можливість за одну годину переглянути багато різних танцювальних стилів від кращих колективів міста.

Свято танцю: в міському палаці мистецтв виховані танцювальних колективів Вінниці демонстрували свої уміння

Своє мистецтво дарували вихованці хореографічних  колективів загальноосвітніх шкіл № 10, 12, 13, 16,18, 23, 26, ВТЛ , танцювальних колективів та клубів  МПМ:«Три Зет» (кер.І.Дунаєвський), школи сучасного танцю «Болеро» (кер. К.Кишинська), зразковий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро» (кер. А.Маковій, С. Зарубіна), зразковий хореографічний колектив «Степ-компанія» (кер. Леся та Микола Семенови), зразковий колектив народного танцю «Квіти Поділля» (кер. Олена та Сергій Солодських)

Свято танцю: в міському палаці мистецтв виховані танцювальних колективів Вінниці демонстрували свої уміння

Разом з юними танцюристами  всі поринули у шалений вир хореографічного мистецтва : народний  та бальний танець, бейлі-денс, контемперері, хіп-хоп, джаз-модерн, степ-денс- це неповний перелік жанрів, що представили танцювальні колективи. Глядач неодноразово дарував гучні аплодисменти та вигуки «браво», що заслужено лунали на адресу юних артистів.

Всього у концертній програмі взяло участь близько 200 чоловік!Переглядів: 1765
Поширень: 0