Відкриття ТК Барбара

На День Вінниці заплановано масовий показ роликів просто неба. Як розповів газеті „МІСТО" організатор фестивалю Євген Майданик, ролики приймають від всіх бажаючих до 15 серпня. Аби подати ролик - необхідно оформити заявку та пройти попередній перегляд.

Минулого року на цей фестиваль надіслали 120 роликів 80 різноманітних колективів з кількох країн світу. До фіналу дійшов 17 роликів. У конкурсі визначено шість номінацій. Серед номінацій, зокрема, відеокліп, відеоозвучування, авторський відео ролик та „смішне, але інше".

- Останню номінацію вирішили ввести спеціально, аби пародійне чи комедійне відео, яке не можна долучити до жодної номінації, мало можливість отримати нагороду, - зазначив редактор програм "ВІННІціанського" кінофестивалю Олександр Шемет. - Інколи, відео неможливо втиснути в певні рамки.

Оцінюватиме роботи журі. Серед членів журі - КВНщики, митці та культурні діячі країни.  У журі поет-пародист Віктор Байрак, телеведучий та письменник Борис Бурда, дизайнер телеканалу „1+1" Роман Дерига, кінорежисер Андрій Дончик, заслужений журналіст України Іван Педорук та ін.
Переможцям вручатимуть спеціально розроблену під фестиваль статуетку ВІННІціанського слона.


Переглядів: 2969
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр