Несподіване пронизливе звучання, глибока лірика та відверта щирість одразу привернули до пісні слухачів. Ви не почуєте у ній характерних для «ТІКу» труб, натомість у ваших серцях зазвучить цілий симфонічний оркестр.

«Для мами» вже сьогодні можна послухати не тільки в радіо ефірі, а й на офіційному сайті гурту.

А гурт тим часом активно гастролює і готується до зйомок кліпу. Режисером вже за доброю традицією стане Алан Бадоєв. Історія, яку він розповість разом із Віктором Бронюком нікого не залишить байдужим, адже мова буде йти про найдорожчу людину для кожного з нас, про маму.

Віктор Бронюк: У кожного з нас є моменти у житті, коли ми усвідомлюємо, що чогось не додаємо найріднішим людям, інколи любові, інколи тепла, інколи уваги, а інколи просто часу. Частіше за все, навіть коли мама поруч, ми не знаходимо ті правильні слова, якими можемо виразити всю вдячність і любов. Будучи у турі і після чергового дзвінка до рідної домівки, слова пісні, ніби самі склалися у пісню. Це сталося напередодні маминого ювілею, і вперше пісня прозвучала саме тоді. Спочатку ми не планували її офіційно записувати, але «Для Мами» почала жити своїм життям. І одного разу я почув її від зовсім чужих людей і в не найкращому виконанні. Після того ми вирішили записати її як належить.


Переглядів: 4468
Поширень: 0