У нашому місті з успіхом проходить фестиваль «Ми за Україну духовну» приурочений 15-ти річчю з дня прийняття Конституції та 20-ти річчю Незалежності нашої держави. Протягом всього літнього періоду вінничани та гості нашого міста мають змогу насолоджуватись концертними програмами, які поєднують в собі кращі надбання українського мистецтва, красу і мелодійність української музики та різноманіття хореографії.

Ще один чудовий концерт, який відбудеться 16 липня у ККЗ «Райдуга» не залишить Вас байдужими до мистецтва. Свої пісні та музику презентує вінницький співак та композитор, лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2011», володар другої премії в жанрі інструментальної музики міжнародного музичного конкурсу «Я звезда», учасник багатьох конкурсів та фестивалів Юрій Грицюк. Його пісні співають відомі артисти, а його інструментальну музику часто можна почути на різних радіостанціях України та зарубіжжя. Пісні Юрія Грицюка наповнені душевною добротою і теплом, зігріють серця справжніх шанувальників української пісні. А інструментальна музика перенесе Вас у нереальний світ романтичних мрій і фантазій.

У концерті також приймають участь: Заслужений артист України Микола Янченко, кращий композитор України Ігор Юрковський, кращі аранжувальники України Михайло Мода, Андрій Сенченко, циганський шоу-театр «Андо Шатро», барабанщик Олексій Попов, гурт «Perfect», танцювальний ансамбль «Браво» та багато інших.

Початок концерту о 17.00. Вхід вільний!


Переглядів: 5517
Поширень: 0