Концерн Поділля

Впродовж 2012 року загальна чисельність фізичних осіб–підприємців, які оцінили переваги електронного звітування, збільшилась до 2853 платника податків. За цей же час кількість юридичних осіб, що звітують засобами мережі Інтернет, збільшилась у 1,3 рази та склала 6789 платників податків.

Серед тих, хто найбільше використовує електронне звітування, – платники ПДВ. Нині це 4992 суб’єкта підприємництва або 96% від усіх платників цього податку. При цьому у ряді районів таких як Бершадський, Жмеринський, Могилів-Подільський, Муровано-Куриловецький, Теплицький, Тростянецький, Тульчинський, Чернівецький, Чечельницький та у м.Ладижині у електронній формі звітує 100 % платників ПДВ.

Кількість платників податку на прибуток, що звітують засобами мережі Інтернет, дещо нижча і складає 54% або 3923 платника податків. Найбільша кількість таких платників – у Жмеринському, Іллінецькому, Немирівському районах. Тут переваги електронного звітування оцінили понад 80 % платників податку на прибуток.Переглядів: 2228
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр