Впродовж 2012 року загальна чисельність фізичних осіб–підприємців, які оцінили переваги електронного звітування, збільшилась до 2853 платника податків. За цей же час кількість юридичних осіб, що звітують засобами мережі Інтернет, збільшилась у 1,3 рази та склала 6789 платників податків.

Серед тих, хто найбільше використовує електронне звітування, – платники ПДВ. Нині це 4992 суб’єкта підприємництва або 96% від усіх платників цього податку. При цьому у ряді районів таких як Бершадський, Жмеринський, Могилів-Подільський, Муровано-Куриловецький, Теплицький, Тростянецький, Тульчинський, Чернівецький, Чечельницький та у м.Ладижині у електронній формі звітує 100 % платників ПДВ.

Кількість платників податку на прибуток, що звітують засобами мережі Інтернет, дещо нижча і складає 54% або 3923 платника податків. Найбільша кількість таких платників – у Жмеринському, Іллінецькому, Немирівському районах. Тут переваги електронного звітування оцінили понад 80 % платників податку на прибуток.Переглядів: 3018
Поширень: 0