Більше 2,5 мільйона гривень приховав від бюджету 47-річний мешканець Вінниці внаслідок операції з продажу об’єктів нерухомого майна.

Як встановили оперативні співробітники ГУ Міндоходів у області, громадянин придбав з аукціону два об’єкти нежитлової нерухомості у столиці та на Львівщині. Згодом, включивши дані об’єкти до статутного фонду заснованої ним же фірми, реалізовує придбане майно як частку статутного фонду іноземній компанії, що зареєстрована в офшорній зоні – на Сейшельських островах. Виручені кошти – більше 15 млн. грн. – вінничанин отримав на власний розрахунковий рахунок, проте в податковій декларації показав відсутність будь-яких доходів за даний період. Між тим, як платник податків, що отримує іноземні доходи, він був зобов\'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу, внести її до декларації та сплатити податок з доходів.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у області відповідні матеріали внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження.


Переглядів: 2899
Поширень: 0