З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відтепер Міндоходів прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

На Вінниччині органи Міндоходів намагаються організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

Так в усіх територіальних органах, зокрема у чотирнадцяти Центрах обслуговування платників податків, розміщується актуальна інформація з питань адміністрування ЄСВ (законодавчі та нормативно-правові акти, реквізити розрахункових рахунків органів Державної казначейської служби тощо). Також у кожному з Центрів функціонуватиме окреме вікно, де платники матимуть змогу вирішувати всі питання стосовно єдиного соціального внеску.

Не матимуть дискомфорту платники області, які звітують засобами електронного зв‘язку. Адже послуги пунктів Акредитованого Центру сертифікації електронних ключів, які діють при Вінницькій, Жмеринській та Крижопільській ОДПІ, розповсюджуються й на подання звітів по єдиному соціальному внеску.

Довідково:

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».Переглядів: 3067
Поширень: 0