Протягом вересня-жовтня 2013 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

Так, невідомі особи з проханням надати «матеріальну допомогу» в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання. При цьому в більшості випадків називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління Міндоходів. У разі відсутності суб’єкта господарювання, просять, щоб останній терміново подзвонив на номер мобільного оператора.

У зв’язку із цим та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Міністерства доходів і зборів України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на «телефон довіри» ((0432) 660205) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.Переглядів: 2472
Поширень: 0