Про це під час зустрічі з представниками бізнесу Могилів-Подільського регіону поінформував начальник ГУ Міндоходів Геннадій Федик.

Серед іншого посадовець зауважив, що у трійці бюджетоформуючих платежів для місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. Він становить майже 81% від усіх надходжень або 115 млн. грн. Наступним платежем за величиною є плата за землю – 15,8% або 22,6 млн. грн. Замикає трійку лідерів єдиний податок для суб’єктів підприємництва 15% або 21,4 млн. грн.

Досягти таких результатів, переконаний Геннадій Федик вдалось, насамперед, за рахунок сумлінності вінницьких платників податків, активізації співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування в частині встановлення ставок на місцеві податки та збори, з поправкою на економічну ситуацію в регіоні. А також створенню максимально комфортних умов для започаткування та ведення бізнесу в області та залучення іноземних інвестицій.

До речі, за останнім показником область у 2013 році спрацювала з позитивом. Обсяг внесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 жовтня 2013 р. становив 269,9 млн.дол., що на 8,7% більше обсягів інвестицій на початок 2013 р. В розрахунку на одного мешканця Вінниччини - це 166,3 дол.

Переважну більшість інвестицій або 80,9% від загального обсягу внесено з країн ЄС – 218,3 млн.дол. Щодо географії інвестицій, то вони надійшли з 50 країн світу. До п’ятірки основних інвесторів, на які припадає 73,1% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Австрія, Кіпр, Франція, Німеччина та Польща.

Утім заспокоюватись ще рано, вважає Геннадій Федик. Наразі, для виконання місцевих бюджетів міндоходівці особливу увагу приділятимуть декларуванню громадянами доходів, легалізації тіньової занятості населення та ліквідації зарплатних боргів.Переглядів: 3320
Поширень: 0