Про це на зустрічі з бізнесменами Вінниччини повідомив начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Вінницькій області Роман Кубай.

Також керівник зазначив, що минулого року не застосовувались сили спеціальних підрозділів міліції, а з моменту дії КПК зовсім не проводились арешти та затримання.

У слідчому управлінні ГУ Міндоходів Вінницької області активно впроваджується міжнародний досвід і значно скорочується процедура розслідування, підприємства звільняються від кримінальної відповідальності, якщо відшкодують завдані державі збитки. Кількість таких справ у 2013 році зросла у 5 разів.

У минулому році вдалося закрити 125 кримінальних проваджень, у яких для платників винесли позитивні рішення. Якщо особа не згодна з діями слідчих, їх можна оскаржити у суді. Також підприємці у порушених проти них справах, можуть самостійно збирати доказову базу. Наразі під час суду може бути присутня необмежена кількість правозахисників, а за кожною справою закріплюють одного процесуального керівника, який веде її від початку і до остаточного закінчення. Для того, щоб економити час допити та впізнання слідчі можуть проводити в режимі відео конференції.

«Досягнення вказаних результатів роботи стало можливим завдяки належному виконанню положень нового Кримінально-процесуального кодексу та виконання Стратегічного плану Міністерства доходів і зборів України на 2013-2018 роки», − зазначив Роман Кубай.


Переглядів: 2519
Поширень: 0