Попередній запис проводять у територіальних відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» за місцем реєстрації квартиронаймача.  Завдяки такій системі мешканці Вінниці не стоять у чергах, а спеціалісти мають можливість швидко і якісно оформити документи.

Вже за кілька днів розпочнеться попередній запис на прийом документів для призначення субсидій на житлово-комунальні послуги на неопалювальний період: травень – вересень. У минулому році субсидіями на літній період скористалося майже 9 тисяч  вінничан. Чи має родина право на держдопомогу можна попередньо вирахувати  скориставшись калькулятором субсидій на офіційному сайті міської ради. Для цього потрібно зайти в розділ «Прозоре місто» і обрати вкладку «Калькулятор субсидії».

Щоб записатись до електронної черги на оформлення субсидії, людині потрібно або особисто (чи довіреній особі  при наявності документів, що засвідчують особу) звернутися до адміністратора територіального відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», або телефоном (508-666, 599-045.) . У талоні попереднього звернення буде зазначено прізвище, ім’я, по-батькові людини, її адреса, дата і час прийому та перелік документів, необхідних для оформлення субсидії.

У день та час прийому на інформаційних екранах електронної черги буде вказано, на яке робоче місце потрібно звернутись людині. Прийом за попереднім записом здійснюється за пред’явленням документа, що посвідчує особу відвідувача. Під час попереднього запису людина отримує вичерпну інформацію про порядок оформлення житлових субсидій та інших видів державних допомог.

«Прийом документів на оформлення субсидій на літній період триватиме до кінця вересня 2014 року, але субсидія буде призначатися з місяця звернення за її призначенням», – зазначає перший заступник директора департаменту соціальної політики Наталія Паламарчук.

Субсидія у Вінниці ще з 2007 року оформлюється за спрощеною системою. Завдяки цій системі не потрібно надавати довідки про нарахування за комунальні послуги. Інформація про нарахування надходить до відділів соціального захисту населення департаменту соціальної політики автоматично із Обчислювального центру житлово-комунального господарства. Для вінничан це значно пришвидшує процес оформлення субсидії.

Питання призначення житлової субсидії, які не врегульовані діючим законодавством, розглядаються міською комісією з питань призначення житлових субсидій та інших видів соціальних допомог.Переглядів: 4353
Поширень: 0