Якщо за січень-березень 2013 року до скарбничок територіальних громад було сплачено 536,5 млн.грн, податків, зборів та інших обов’язкових платежів, то цьогоріч – більш ніж 544,8 млн.грн. Про це повідомив в.о.начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан.

Відтак, незважаючи на певні політичні та пов’язані з ними економічні труднощі, платники податків Вінниччини продовжують сумлінно наповнювати казну та підтримують високий темп досягнутих показників.

Нагадаємо, задля стабілізації ситуації з надходженнями Міндоходів оголосило тотальну боротьбу з розкраданням ПДВ, нелегальним обігом підакцизних товарів, кримінальними схемами та конвертаційними майданчиками, які використовувались для виведення коштів з бюджету.

Крім того, за результатами декларування лютого, було визначено оперативний перелік ризикових платників. Саме з цими підприємствами працюватимуть фахівці Міністерства для уточнення розрахунків податкових зобов’язань з ПДВ та запобіганню ухиленню від оподаткування.Переглядів: 2876
Поширень: 0