Верховна Рада України погодилася з пропозицією Кабінету міністрів ввести тимчасовий, до 1 січня 2015 року, загальнодержавний 1,5% "військовий збір".

Як повідомив лідер парламентської фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" був підтриманий 306 голосами "за".

Зазначений збір буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв\'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Збір також буде стягуватися у разі виграшу у державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

За оцінками Міністерства фінансів України, введення військового збору дозволить акумулювати 2,9 млрд грн у якості одного із заходів для забезпечення фінансування оборони.

Як повідомлялося раніше, Кабмін пропонує виділити 9,1 млрд грн армії і 3,3 млрд грн на відбудову Донбасу.Переглядів: 3708
Поширень: 0