У І півріччі 2014 року досягнуто позитивних тенденцій у виконанні міського бюджету як за доходами, так і за видатками. Незважаючи на складну ситуацію в країні, у звітному періоді в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам. А також – проведено оплату за спожиті енергоносії, харчування, медикаменти та по інших захищених статтях бюджетної сфери.

Завдяки скоординованій роботі Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції, виконкому та окремих департаментів міської ради в І півріччі 2014 року досягнуто позитивних тенденцій у виконанні міського бюджету як за доходами, так і за видатками.

«За звітний період до бюджету мобілізовано 848,6 млн. грн. Порівняно з минулим роком позитивну динаміку досягнуто по надходженнях до загального (10,1%) та спеціального фондів (в 2,6 рази). В умовах фінансової кризи забезпечена стабільність надходжень податку на доходи фізичних осіб. До бюджету надійшло 153,6 млн. грн., що на 2,1 % більше порівняно з минулим роком. Завдяки стабільному контингенту платників та зростаючим обсягам діяльності суб’єктів підприємницької діяльності надходження єдиного податку порівняно з минулим роком зросли майже на 20 відсотків», – розповіла директор департаменту фінансів Наталія Луценко під час вчорашнього засідання виконкому.

Видатки ж міського бюджету у 1-му півріччі склали 866,8 млн. грн. Характерною рисою видаткової частини бюджету є її соціальна спрямованість. Основними споживачами бюджетних коштів залишаються такі галузі, як соціальний захист, освіта, охорона здоров’я – на їх утримання направлено 80 % всіх видатків. У звітному періоді в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам, проведено оплату за спожиті енергоносії, харчування, медикаменти та по інших захищених статтях бюджетної сфери. Заборгованість по захищених статтях протягом звітного періоду та станом на 1 липня відсутня. З бюджету повністю оплачено за місцеві пільги: пільговий проїзд учнів, студентів, батьків з багатодітних сімей та інших.

Разом з тим, Наталя Луценко відмітила, що негативно на виконання бюджету та функціонування галузей впливає нестабільна робота державної казначейської служби щодо проведення видатків бюджету за незахищеними статтями. «Звичайно, у цій сфері проблеми є, але вони не критичні, з ними можна працювати. Основна проблема – казначейство, але ми з розумінням підходимо до ситуації», – зазначив в.о. міського голови Сергій Моргунов.Переглядів: 2654
Поширень: 0