А це на понад 55 мільйонів більше ніж минулого року. У вересні фахівці фіскальної служби очікують понад 118 мільйонів гривень надходжень. Щодо місцевих бюджетів, то минулого місяця вони збагатіли майже на 240 мільйонів гривень. Про це під час круглого столу «Перспективи розвитку підприємництва у Вінницькій області» повідомив в. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан. 

Незважаючи на важкі часи, до держказни Вінниччина у серпні зібрала більше 170 млн. грн.

На зустріч прийшли місцеві підприємці, бізнесмени, активні представники громадськості. Вони поспілкувалися з керівництвом відомства стосовно податкової реформи та змін, що відбудуться у податковому кодексі, задали питання та висунули пропозиції. Зокрема цікавилися реформами в адмініструванні ПДВ, сплатою військового збору.

Незважаючи на важкі часи, до держказни Вінниччина у серпні зібрала більше 170 млн. грн.

Присутні погодились, що подібні зустрічі варто проводити. Це можливість не лише отримати консультації від фахівців, але й налагодити корисні контакти між підприємцями, домовитися про можливу співпрацю. Мирослав Продан також зазначив, що наразі у податковому кодексі є спірні моменти, які показують себе саме у процесі практичної роботи. Під час круглих столів бізнесмени вказують податківцям на них і це дає можливість приймати зміни та удосконалюватись. «Ми розуміємо що діюче законодавство досить недосконале, важке для розуміння а існуюча в цілому система є караючою по своїй суті. Саме тому Головою Державної Фіскальної служби України Ігорем Білоусом було запропоновано цілу низку змін», − сказав посадовець.Переглядів: 3848
Поширень: 0