У Вінниці виплачують кошти вкладникам збанкрутілого «Терра Банку». Виплати коштів здійснюють через установи Публічного акціонерного товариства «Укрінбанк».

Кошти з банківських поточних та карткових рахунків можуть отримати вкладники за договорами, термін дії яких закінчився до 22 серпня 2014 року.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ «Укрінбанк» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «ТЕРРА БАНК».

Про порядок виплат вкладникам, термін дії договорів яких закінчився після 22 серпня 2014 року, буде оголошено додатково Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.Переглядів: 3063
Поширень: 0