Кримінальна відповідальність та позбавлення волі загрожує службовим особам вінницького приватного підприємства, яке виграло тендер на постачання продуктів харчування ряду бюджетних установ.

Як з’ясували оперативні співробітники підрозділу по боротьбі з розкраданням бюджетних коштів та їх легалізацією головного управління ДФС у Вінницькій області, понад 2,2 мільйона бюджетних гривень службовці підприємства перевели на рахунки фірм з явними ознаками фіктивності. Уже встановлено, що операції по начебто придбанню товарів були здійснені лише на папері, кошти, отримані від держустанов, виведені в «тінь».

Слідчими розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.191 КК України щодо розтрати державних коштів на суму понад 2,2 млн. грн., шляхом оформлення неіснуючих операцій по придбанню товарів та перерахування коштів, отриманих від державних установ на фіктивні підприємства.

З початку року слідчо-оперативними підрозділами ГУ ДФС у Вінницькій області викрито 30 кримінальних правопорушень у сфері розкрадання бюджетних коштів та їх подальшої легалізації.Переглядів: 2500
Поширень: 0