Протягом 10-ти місяців 2014 року фахівці ГУ ДФС у Вінницькій області проводили заходи спрямовані на виявлення найманих працівників, які виконують роботи без документального оформлення трудових відносин. Фіскали після проведення перевірок з’ясували, що у нашій області є 945 таких осіб. У результаті виявлення нелегальних працівників бюджет отримав понад 377 тисяч гривень ПДФО.

Також за цей час провели 94 перевірки, щодо дотримання суб’єктами господарювання податкового законодавства   при виплаті заробітної плати та інших доходів, як результат порушення виявили у 87 підприємців. За результатами перевірок до бюджету донараховано 9195,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, пені та штрафних санкцій. В середньому по області сума донарахувань на одне порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів, складає 105,7 тис. грн.

Крім того, вжитими заходами виявлено та залучено до оподаткування 1112 громадян, які надавали різні послуги, без сплати податків, внаслідок чого надійшло до бюджету 346,4 тис. грн.

Очільник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан каже, що з недобросовісними бізнесменами і підприємцями постійно проводять роз’яснювальну роботу, щодо дотримання законодавства. А нелегальним робітникам нагадує, що працюючи неофіційно вони втрачають трудовий стаж і соціальні гарантії.Переглядів: 2493
Поширень: 0