Іноземної валюти на 70 тисяч у гривневому еквіваленті вилучили працівники міліції у жителів міста Вінниці та Бершаді, які на місцевих ринках здійснювали незаконні валютні операції.

Працівники управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами УМВС України у Вінницькій області під час проведення профілактичних заходів щодо виявлення фактів незаконного здійснення валютних операцій у місті Вінниці та Бершаді на місцевих ринках протягом тижня в адміністративному порядку затримали понад десятьох осіб, які здійснювали обмін валют.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС у Вінницькій області Станіслав Маклаков, за виявленими фактами працівники міліції склали 10 адміністративних протоколів за ознаками адмінправопорушень, передбачених ст. 162 КУпАП «Порушення правил про валютні операції». У правопорушників працівники міліції вилучили долари США, євро та російські рублі у гривневому еквіваленті на суму близько 70 тисяч.

За такі правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 30 до 44 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.Переглядів: 3302
Поширень: 0