Понад 304 мільйони гривень із цієї суми заплатили юридичні особи. Керівник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан зазначає, що відомство намагається збільшити надходження із плати за землю, тому у січні-грудні 2014 року державні податкові інспекції провели звірки з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. З’ясовували повноту залучення до оподаткування орендарів земельних ділянок державної та комунальної власності. У результаті податок сплатила 251 особа, додаткові річні надходження у результаті складуть 4,2 млн. гривень.

Залучено до оподаткування також 92 суб’єкти господарювання, які набули права власності на нерухоме майно на підставі цивільно-правових угод, у зв’язку з цим бюджет поповниться на  504,2 тис. гривень.

За результатами інвентаризації земельних ділянок, які використовуються без укладених договорів оренди землі, та з яких не сплачується оренда, залучено до оподаткування 14 землекористувачів, від цього казна отримає ще 305,8 тис. гривень на рік.Переглядів: 3123
Поширень: 0