Порівнюючи із січнем минулого року, збір платежів до державного бюджету зріс більш як на 75 мільйонів, у тому числі до загального фонду на 74,3 мільйони гривень.

Позитивний рівень надходжень минулого місяця вдалося отримати у деяких видах податків. До прикладу, з податку на прибуток очікувані показники перевиконані на 107,6%, з акцизного податку на 132,2%. Надходження від ПДВ на противагу аналогічному періоду 2015 року збільшилися майже на 6 мільйонів гривень.

Очільник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан зазначає, що наразі одним із важливих напрямків роботи відомства є проведення роботи з платниками. Адже з 1-го січня вступив у дію ряд податкових змін, які потрібно роз’яснювати суб’єктам господарювання та бухгалтерам. Від цього залежатиме наскільки вони справно сплачуватимуть платежі. «Всю необхідну інформацію легко знайти на офіційному сайті ГУ ДФС у Вінницькій області. Там постійно оновлюються новини, з’являються роз\'яснення наших фахівців. Окрім того відео-коментарі, щодо реформування податкового кодексу також можливо переглянути у мережі YouTube», − зазначив Мирослав Продан.
 Переглядів: 2255
Поширень: 0