Концерн Поділля

Новий порядок переміщення товарів, вантажів, транспорту та осіб затвердила Служба Безпеки України 22 січня 2015 року.

Він визначає окремі питання здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів, а також види блокпостів, контрольних пунктів в’їзду-виїзду, порядок їх функціонування, правила їх перетинання у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (далі – АТО), а також вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Ознайомитися з повним текстом документу можливо на офіційному порталі фіскальної служби України за посиланням. Завантаживши нижче відповідний додаток, громадянин побачить форму заяви на отримання дозволу на переміщення товарів до (із) зони АТО, а також безпосередньо бланк дозволу. Можливо також переглянути зразок перепусток, які видає Координаційний центр при штабі АТО для фізичних та юридичних осіб і на право пересування транспорту в окремому секторі. Також у додатках міститься перелік суб’єктів господарювання, які розташовані або виробничі потужності яких розташовані у зоні проведення АТО, та перелік товарів, які вони переміщують через лінію розмежування для забезпечення виробничого процесу.

Громадянин (власник або уповноважена ним особа), яка має намір ввезти(вивезти) вантаж до та з тимчасово неконтрольованої території, повинен звернутися із заявою до фіскальних органів за місцем реєстрації як платник податків. Заяву для переміщення гуманітарної допомоги розглядатимуть 3 дні, заву щодо товарів для виробничих потреб – до 10 робочих днів, щодо інших товарів – до 30 днів.

Фіскальна служба, погодивши все із координаційним центром, вирішують надавати дозвіл чи відмовити. Дозвіл видають у чотирьох примірниках. Його оригінал після доставки товару перевізником, повертають заявнику та обліковують, як бланк суворої звітності. Другий примірник залишається на контрольному пункті в’їзду/виїзду, третій – перевізник залишає у себе, а четвертий у вантажоодержувача.Переглядів: 2646
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр