Більше 500 тис. грн. бюджетних коштів виведено у «тінь» під час проведення ремонтно-будівельних робіт в одній з державних освітніх установ Вінниці.

Співробітниками Головного управління ДФС у Вінницькій області встановлено, що закладом було укладено ряд угод із підрядною організацією на проведення ремонтно-будівельних робіт та постачання товарно-матеріальних цінностей. Підрядник, у свою чергу, уклав договір субпідряду з приватним підприємством, що має ознаки фіктивності, і, як невдовзі з’ясувалося, було задіяне в діяльності «конвертаційного» центру. На рахунок фірми було переведено понад 500 тис. грн., хоча оперативними співробітниками підрозділу боротьби з розкраданням бюджетних коштів та їх легалізацією встановлено, що дане приватне підприємство не має ні трудових ресурсів, ні виробничого обладнання, ні матеріалів для здійснення заявленої діяльності. Більше того, на підприємстві рахувався лише один працівник, він же директор і єдиний засновник, який не міг виконувати повний обсяг робіт, та ще й, як з’ясувалося, одночасно в різних регіонах країни.

Слідчими внесена інформація про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України по факту розтрати державних коштів в особливо великих розмірах. Вживаються заходи по відшкодуванню завданих державі збитків.Переглядів: 2385
Поширень: 0