Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує, що у зв\'язку із оприлюдненням в "Офіційному віснику України", з 30 квітня п.р. набрав чинності новий Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов\'язкове державне соціальне страхування, який було затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України, у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов\'язаний оприлюднити нові форми звітності. До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Отож, з огляду на вищезазначене, звітність за квітень 2015 р. (у травні 2015 р.) подається за формами, затвердженими наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013р. №454. Відповідно, звітність за травень 2015р. має подаватися платниками єдиного внеску згідно із оновленим Порядком № 435.Переглядів: 2556
Поширень: 0