Перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко 4 червня 2015 року провів робочу зустріч у форматі розширеного засідання Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації та експертів, на якій спільно з представниками бізнесу обговорено питання законодавчих змін щодо застосування контрольно-касових апаратів.

В результаті обговорення зазначеного питання, учасниками зустрічі було визнано за необхідне забезпечити баланс інтересів бізнесу, громадян та влади.

За результатами обговорення законодавчих змін обласна державна адміністрація підготувала звернення до Кабінету Міністрів України щодо введення мораторію на зазначені законодавчі зміни для можливості удосконалення передбачених норм.

Облдержадміністрація ініціює введення мораторію на обов’язкове запровадження контрольно-касових апаратів

Крім того, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко запропонував представникам бізнесу в тижневий термін надати напрацьовані пропозиції щодо законодавчих змін, з метою доведення їх до більш широкого кола підприємців та можливості надати свої пропозиції до законодавства, які будуть опрацьовані та доведені до суб’єктів законодавчої ініціативи.Переглядів: 4325
Поширень: 0