Фонд гарантування вкладів фізичних осіб залучив для виплат вкладникам неплатоспроможного «Дельта Банку», які розпочнуться з 11 червня, чотири банки.

За інформацією на сайті фонду, банк для одержання відшкодування за вкладом визначається залежно від місця реєстрації або проживання за паспортом, зазначеного вкладниками при укладенні договору з «Дельта Банком».

Так, вкладники з місцем проживання або реєстрації у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій або Черкаській області зможуть одержати відшкодування в державному «Укргазбанку».

Вкладники Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської та Чернівецької областей, а також вкладники-нерезиденти одержать відшкодування в «ПриватБанку».

Вкладникам Житомирської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей виплати буде здійснювати державний «Укрексімбанк».

Вклади в Київській області та м. Києві буде виплачувати державний «Ощадбанк».

Фонд повідомляє, що виплати будуть здійснюватися за договорами, термін дії яких закінчився до 3 березня включно, а також за поточними та картковими рахунками.

Про строки та порядок виплат за іншими вкладами фонд обіцяє повідомити додатково.

Фонд нагадує, що виплати проводяться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день введення тимчасової адміністрації в банк, але не більш як 200 тис. грн.

Фонд також пропонує вкладникам з\'ясовувати необхідну інформацію, використовуючи «гарячої лінії» «Дельта Банку», фонду та банків-агентів.

Національний банк України визнав неплатоспроможним «Дельта Банк» 2 березня, в результаті чого Фонд гарантування вкладів фізичних осіб увів у банк тимчасову адміністрацію до 2 червня, а потім продовжив її роботу до 2 вересня.Переглядів: 3567
Поширень: 0