За останні 4 тижні понад 7 тисяч родин скористалися державною програмою з енергоефективності та взяли кредити на "негазові" котли та енергоефективне обладнання і матеріали майже на 120 млн. грн. У порівнянні з попереднім місяцем, попит на програму збільшився у двічі. Йдеться на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

Що стосується Вінниччини, то за липень місяць мешканцям краю видано 56 кредитів на придбання котлів на альтернативних видах палива майже на 833 тисячі гривень. З початку року, аби придбати «негазові» котли вінничани отримали 192 кредити на суму майже 3 мільйони гривень.

Крім того, за даними Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на придбання енергозберігаючого обладнання в липні місяці було видано 265 кредитів, а з початку року 365.

Загалом, з моменту старту програми, станом на 3 серпня, банки видали кредитів на загальну суму 250 млн. грн.Переглядів: 2909
Поширень: 0