Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує, що з 29 липня п.р. набрали чинності зміни, внесені Законом України від 16.07.2015р. №643 до статті 199 Податкового кодексу України, якою визначені правила розподілу податкового кредиту по ПДВ у разі, якщо придбані або виготовлені товари, послуги чи основні засоби одночасно використовуються в оподатковуваних та пільгових операціях.

Установлено, що в Єдиному реєстрі податкових накладних у термін не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду платники мають зареєструвати зведену податкову накладну на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в неоподатковуваних операціях.

Внаслідок виключення другого абзацу із пункту 199.4 статті 199 Податкового кодексу, скасовано обов’язок платників у проведенні перерахунку частки використання необоротних активів в оподатковуваних операціях за підсумками одного, двох і трьох календарних років, що настають за роком, в якому вони почали використовуватися.Переглядів: 1909
Поширень: 0