Протягом серпня до бюджету надійшло майже 22,4 млн.грн. акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі, який було запроваджено з 1 січня 2015 року. Про це повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Вінницькій області. Також у серпні до місцевого бюджету надійшло майже 1,4 млн. грн. від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. 

Сьогодні на Вінниччині діє близько 7,5 тисяч ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, протягом серпня було видано 724 такі ліцензії. При цьому 392 з них - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 332 - тютюновими виробами. І навпаки, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 398 ліцензій, 367 було анульовано.

Щодо оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, то у серпні від ліцензування цих видів діяльності бюджет отримав 502 тис. грн.Переглядів: 2470
Поширень: 0