Протягом січня-вересня 2015 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними органами було надано 128,4 тис. адміністративних послуг. З них, Центрами обслуговування платників надано 115,1 тис. таких послуг.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.10.2015 року надано 52,0 тис. таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) та реєстрації книги обліку розрахункових операцій. Цих послуг станом на 01.10.2015 року надано 18,7 тис. та 9,8 тис. відповідно.

Зауважимо, для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Відтак, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

Додамо, що наразі на території Вінницької області обслуговування платників податків здійснюється у 22 ЦОП, які надають свободу доступу платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів і послуг.Переглядів: 2149
Поширень: 0